Kombi Klima İzmir Hakkımızda

E&C Kombi Klima İzmir servis talepleriniz için 0541 577 5333 numaralı iletişim hattımızdan
bilgi ve servis talebinde bulunabilirsiniz.

e&c Kombi Klima Bakım Onarım Teknik Servis | wwww.kombiklimaizmir.com

E&C Kombi Klima İzmir olarak Kombi, Klima, Beyaz Eşyalarınızı deneyimli ekip ve profesyonel kadromuzla İzmir'in tüm bölge ve semtlerine teknik servis hizmeti vermekteyiz.


E&C Kombi Klima teknik servisimiz; Klima montajı, klima arıza tespit, klima bakım temizlik , klima alım satım, doğalgaz kombi montajı, doğalgaz kombi arıza tespit, doğalgaz kombi bakım temizlik, doğalgaz kombi alım satım, doğalgaz petek bakım temizlik, doğalgaz petek teknik servis, doğlagaz petek alım satım, marka ve model ayırmaksızın tüm beyaz eşyalarınızın montaj, kurulum, arızalarına çözüm sunabilmek amacı ile yetkili ve deneyimli ekibimiz


Günlük yaşamda kombi ve klimaların hayatınızı kolaylaştırdığını biliyoruz. Zaman içerisinde performansının azalması ve ilk günkü verimini kaybetmesi hem bütçenizi hem de sağlığınızı kimi durumda ise güvenliğini olumsuz yönde etkiler. Bunun bilincinde olarak konforunuzu sürekli kılmak adına hizmet vermekteyiz.


Kombi ve klima bakım hizmetimizle müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda klimaların ve kombilerin düzenli bakımlarını yapıyoruz. A’dan Z’ye tüm kontrol süreçlerinin yürütüldüğü bu hizmetimizde; cihazlarınızın hava filtrelerinden, gaz borularına ,elektrik aksamları ve tesisatlarına kadar detaylı bir şekilde inceliyoruz.


İklimlendirme cihazlarının bakımı ve tamiri sırasında tespit ettiğimiz sorunlar mevcutsa ve bu sorunların temelinde zaman içerisinde yıpranan, aşınan ya da kırılan parçaları yer alıyorsa; yedek parça temin ediyoruz. Orijinal yedek parçalarla klimaların ve kombilerin diğer aksamlarının zarar görmesini engelleyip, performanslarını ilk günkü haline getiriyoruz.


E&C Kombi Klima İzmir tüm marka ve model kombiler için profesyonel kombi servisi hizmetleri sunmaktadır. Hotpoint, Arçelik, Ariston, Airfel, Baymak, Baykan, Beko, Bosch, Buderus, Demirdöküm, ECA, Immergas, Ferroli, Maktek, Vaillant, Viessmann, Vestel, Vaillant ve daha bir çok gibi dünyaca ünlü yerli ve yabancı klima markaları ürünlerinin servisini gerçekleştiriyoruz. Klimaların gerek yedek parça temini, gerek bakımları gerekse tamir ve onarımları konusunda uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır.


E&C Kombi Klima İzmir tüm marka ve model kombiler için profesyonel kombi servisi hizmetleri sunmaktadır. Arçelik, Vestel, Daikin, Mitsubishi, Baymak, ECA, Carrier, Electrolux, DemirDöküm, Bosch, Beko, Sigma, Sharp, Siemens, Toshiba, Hitachi, Indesit, Uğur, Altus, General, Kumtel, Shiro, Finlux, Denli, Delonghi, Panasonic, Vaillant, Alarko, Regal, Rubenis, Sunny, Fuji, Midea, Tronic, Hicon, Zen, Vestel, Samsung, LG ve daha birçok dünyaca ünlü yerli ve yabancı klima markaları ürünlerinin servisini gerçekleştiriyoruz. Klimaların gerek yedek parça temini, gerek bakımları gerekse tamir ve onarımları konusunda uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır.


E&C Kombi Klima İzmir servis talepleriniz için 0541 577 5333 numaralarımızdan bilgi ve servis talebinde bulunabilirsiniz.