e&c klima izmir temizlik, bakım, servis | www.kombiklimaizmir.com
e&c klima izmir temizlik, bakım, servis | www.kombiklimaizmir.com

İzmir Klima Temizlik, Bakım, Tamir Servisi
0541 577 5333

E&C Kombi Klima İzmir olarak klima bakım hizmetimizle marka ve modeli ne olursa olsun tüm klimaların bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Konusunda uzman teknisyenlerimiz, klimalarınızı detaylı olarak inceliyor ve gerekli bakımları yapıyor. Bakım esnasında işlevi bozulan parçaların tespiti halinde tüm marka ve modellere ait orijinal yedek parça temini de yine firmamız tarafından yerine getiriliyor.


Klimaların hayatımızı kolaylaştırdığı ve hayat kalitemizi arttırdığı inkâr edilemez bir gerçektir. Hem güvenli, hem temiz hem de her mevsim kullanılabilmesiyle diğer iklimlendirme araçları içinde en çok tercih edilen cihazlardır. Ancak unutulmaması gereken bir konu vardır; klimalar elektronik araçlardır, dolayısıyla oldukça hassas olurlar. Zaman içinde yıpranmaları, eski performanslarından uzaklaşmaları ve kimi zaman ise tamamen kullanım dışı kalmaları mümkündür.

Klima tamir hizmetimizle bozulan ya da zamanla eski verimliliğini kaybeden klimalarınızın onarımını gerçekleştiriyoruz. Konusunda uzman personellerimiz klimanızın çalışmasını engelleyen aksaklığı tespit ederek sorunu kaynağından düzeltiyor. Klima tamir hizmetimizde de belirli marka ve modellerle sınırlı kalmıyoruz. Tüm marka ve modeldeki klimalarınızı en kısa sürede ve en doğru şekilde onarıyoruz.


Klima servis hizmetlerimizde bir çok markanın ürünü için uzman ekibimiz müşterilerimizin taleplerini yerine getiriyor.
Arçelik, Vestel, Daikin, Mitsubishi, Baymak, ECA, Carrier, Electrolux, DemirDöküm, Bosch, Beko, Sigma, Sharp, Siemens, Toshiba, Hitachi, Indesit, Uğur, Altus, General, Kumtel, Shiro, Finlux, Denli, Delonghi, Panasonic, Vaillant, Alarko, Regal, Rubenis, Sunny, Fuji, Midea, Tronic, Hicon, Zen, Vestel, Samsung, LG
gibi dünyaca ünlü yerli ve yabancı klima markaları ürünlerinin servisini gerçekleştiriyoruz. Klimaların gerek yedek parça temini, gerek bakımları gerekse tamir ve onarımları konusunda uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır.


Klimalarınızla ilgili yaşadığınız problemleri çözmek, verimlerini arttırmak ve daha sağlıklı koşullarda yaşamak için tek yapmanız gereken bizlere ulaşmak. Siz talebinizi ilettikten sonra yetkili personelimiz ziyaretinizi gerçekleştirir ve en kısa sürede klimanız için gerekli işlemlere başlanmaktadır.


E&C Kombi Klima İzmir olarak tüm klima çeşitleri içinde bakım, onarım ve tamir hizmetleri sunuyoruz. Duvar tipi klimalar, salon tipi klimalar, tavan tipi klimalar ve dış ünitesi olmayan portatif klimaların da tüm ihtiyaçları profesyonel teknisyen ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Duvar tipi klimalar, salon tipi klimalar, tavan tipi klimalar ve dış ünitesi olmayan portatif klimalar için servis taleplerinizi 0541 577 5333 numaramızı arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz.


e&c izmir klima bakım temizlik teknik servis | www.kombiklimaizmir.com

Klima Bakımı Neden Yapılmalı

>> Klima arızalarının önüne geçebilmek için,
>> Enerji tasarrufu sağlamak için,
>> Fatura maliyetlerini azaltmak için,
>> Sağlığınız için,
>> Konfor ve güvenliğiniz için,
>> Temiz hava solumak ve hastalıklardan korunmak için,
>> Klimanın ömrünü uzatmak için,
>> Mevsimleri sorunsuzca geçirebilmek için klima bakımınızı yaptırmalısınız.