e&c kombi izmir temizlik, bakım, servis | www.kombiklimaizmir.com
e&c kombi izmir temizlik, bakım, servis | www.kombiklimaizmir.com

İzmir Kombi Petek Temizlik Bakım Tamir Servisi
0541 577 5333 /

Soğuk havalarda evinizi ısıtan, dilediğiniz zaman yaz ve kış aylarında sıcak su ihtiyacınızı karşılayan kombiler hayat kalitenizi arttıran elektronik cihazlardır. Isı ayarı yapılabilen ve evinizin sıcaklığını sabit bir derecede tutan kombileriniz için tamir, bakım ve yedek parça ihtiyaçları artık E&C Kombi Klima İzmir kombi servisi güvencesindedir.


Kombiler de zaman içerisinde yıpranabilir, performansından uzaklaşabilir ve hatta çalışmaz hale gelebilir.E&C Kombi Klima İzmir kombi servisi olarak kombilerinizin bakımlarını yapıyor; arızalarını gideriyor gerektiği takdirde de orijinal yedek parça temin ederek, kış aylarında zorluk yaşamanızın önüne geçiyoruz.

E&C Kombi İzmir Olarak Marka ve Model Ayırmaksızın Tüm Markalarda Hizmet Veriyoruz


E&C Kombi Klima İzmir tüm marka ve model kombiler için profesyonel kombi servisi hizmetleri sunmaktadır. En çok hizmet verdiğimiz markalar sırasıyla Arçelik, Ariston, Airfel, Baymak, Baykan, Beko, Bosch, Buderus, Demirdöküm, ECA, Immergas, Ferroli, Maktek, Vaillant, Viessmann, Vestel ve daha bir çok markada hizmet vermektedir.


Kombiler tıpkı klimalar gibi zaman içerisinde yıpranır, verimlilikleri düşer ve kullanıcısına daha maliyetli hale gelebilir. Bu sebeple özellikle kış aylarına girilmeden kombilerin bakımları yapılmalıdır. E&C Kombi Klima İzmir kombi servisi olarak yetkili personllerimiz, talepleriniz doğrultusunda en kısa sürede ziyaretlerni gerçekleştirmektedir.


Kombilerin yıllık periyotlarda bakımının yapılması, özellikle kış aylarında en büyük yardımcınız olan bu cihazların ömrünü uzatacaktır. Zamansız arızalanmaların önüne geçilmesi, henüz ciddi bir problem yokken aksaklıkların tespit edilmesi ancak bakım işleminin aksatılmaması yoluyla belirlenebilir. Aynı zamanda güvenliğiniz için de kombi servisi hizmeti alarak cihazlarınızın bakımlarının yapılması elzemdir. Bakımı yapılan ve işlevinde problem olmayan kombiler yakıt tasarrufu yapılmasını sağlar ve verimli bir şekilde çalışır.


E&C Kombi İzmir Olarak Kombi Servisi Tüm İzmir'de Hizmet Veriyoruz


Kombi piyasasında bilgi ve tecrübesi ile müşteri memnuniyeti sunan firmamız Kombi Servisi olarak 7/24 saat hizmet vermektedir. İzmir ve tüm ilçelerinde profesyonel bir şekilde kombi arıza ve bakımlarını yapmaktadır. Uzman deneyimli ve tecrübeden oluşan ekibimizin yanı sıra temel hedef olarak güler yüzlü müşteri memnuniyeti sunmayı amaçlamaktayız.

Tüm Kombi ve Petek servis talepleriniz için 0541 577 5333 numaramızı arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz.

e&c izmir kombi petek bakim temizlik kurulum teknik servis | www.kombiklimaizmir.com

Başlıca Kombi Arızaları

>> Kombi Çalışıyor Fakat Isıtmıyor,
>> Kombi Patlamalı Yanıyor,
>> Sıcak Su Açıldığında Petekler Çok Isınıyor,
>> Radyatörlerin Üstü Sıcak Altı Soğuk,
>> Kombi Su Kaçırıyor – Akıtıyor,
>> Kombi Ses Yapıyor,
>> Kombi Sıcak Su Gelmiyor,