İzmir Kombi Bakım ve Temizliği
0541 577 5333

e&c kombi izmir temizlik, bakım, servis | www.kombiklimaizmir.com

E&C Kombi Klima İzmir kombi servisi olarak İzmir genelinde kombi bakımı hizmeti sağlamaktayız. Tüm marka ve modellerdeki kombilerin bakımı konusunda uzman ve profesyonel kadromuz tarafından yapılmaktadır.

Belli aralıklarla kombi bakımının yapılması güvenlik problemlerini ortadan kaldırmanın yanı sıra; cihazın ömrünü de uzatmaktadır. İç ya da dış aksamında işlevini kaybeden parçaların değiştirilmesi, hava filtrelerinin temizlenmesi, sıcak su borularının içinde zaman içerisinde oluşan tıkanıklıkların giderilmesi gibi tüm işlemler gerçekleştirilir.

E&C Kombi İzmir Olarak Marka ve Model Ayırmaksızın Tüm Markalarda Hizmet Veriyoruz


E&C Kombi Klima İzmir tüm marka ve model kombiler için profesyonel kombi servisi hizmetleri sunmaktadır. En çok hizmet verdiğimiz markalar sırasıyla Hotpoint, Arçelik, Ariston, Airfel, Baymak, Baykan, Beko, Bosch, Buderus, Demirdöküm, ECA, Immergas, Ferroli, Maktek, Vaillant, Viessmann, Vestel, Vaillant ve daha bir çok markada hizmet vermektedir.


e&c kombi izmir temizlik, bakım, servis | www.kombiklimaizmir.com

Yılda bir düzenli bakımın yapılması uzmanlar tarafından önerilmektedir. Bu kontroller yapılmadığı takdirde kombinin ömrü kısalır, parçalarının ya da tesisatın tıkanması sonucu ekonomik olarak zarar verir, tamiri mümkün olmayan arızaların oluşmasına yol açabilir ve hatta kombi tamamen kullanım dışı kalabilir. En kötü senaryonun ise can ve mal kaybına yol açabileceğinin farkında olarak uzman personellerimizle birlikte en etkin çözümleri sunmaktayız.


Kombilerin yıllık periyotlarda bakımının yapılması, özellikle kış aylarında en büyük yardımcınız olan bu cihazların ömrünü uzatacaktır. Zamansız arızalanmaların önüne geçilmesi, henüz ciddi bir problem yokken aksaklıkların tespit edilmesi ancak bakım işleminin aksatılmaması yoluyla belirlenebilir. Aynı zamanda güvenliğiniz için de kombi servisi hizmeti alarak cihazlarınızın bakımlarının yapılması elzemdir. Bakımı yapılan ve işlevinde problem olmayan kombiler yakıt tasarrufu yapılmasını sağlar ve verimli bir şekilde çalışır.


e&c kombi izmir temizlik, bakım, servis | www.kombiklimaizmir.com

E&C Kombi İzmir Olarak Kombi Servisi Tüm İzmir'de Hizmet Veriyoruz


Kombi piyasasında bilgi ve tecrübesi ile müşteri memnuniyeti sunan firmamız Kombi Servisi olarak 7/24 saat hizmet vermektedir. İzmir ve tüm ilçelerinde profesyonel bir şekilde kombi arıza ve bakımlarını yapmaktadır. Uzman deneyimli ve tecrübeden oluşan ekibimizin yanı sıra temel hedef olarak güler yüzlü müşteri memnuniyeti sunmayı amaçlamaktayız.

Tüm Kombi ve Petek servis talepleriniz için
0541 577 5333 numaramızı arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz.

e&c izmir kombi petek bakim temizlik kurulum teknik servis | www.kombiklimaizmir.com

Başlıca Kombi Arızaları

>> Kombi Çalışıyor Fakat Isıtmıyor,
>> Kombi Patlamalı Yanıyor,
>> Sıcak Su Açıldığında Petekler Çok Isınıyor,
>> Radyatörlerin Üstü Sıcak Altı Soğuk,
>> Kombi Su Kaçırıyor – Akıtıyor,
>> Kombi Ses Yapıyor,
>> Kombi Sıcak Su Gelmiyor,