İzmir Kombi Tamiri
0541 577 5333

e&c kombi izmir temizlik, bakım, servis | www.kombiklimaizmir.com

E&C Kombi Klima İzmir Kombi servisi olarak kombi tamiri konusunda da müşterilerimize hizmet vermekteyiz. İzmir ve tüm ilçelerine dağılan hizmet ağımız ve profesyonel kadromuzla müşterilerimizin güvenliği ve konforu için hızlı ve etkin çözümler üretiyoruz.

Kombi tamiri için ilettiğiniz arıza taleplerinde, her marka ve model kombi için tamir hizmeti vermekteyiz. Bakımı aksayan, verimliliği azalan ve güvenliğiniz için tehlike arz edebilecek cihazlarınızın arıza tespiti için detaylı incelemeler yapıp, gerekli onarım işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Sizin ve sevdiklerinizin mal ve can güvenliğini garanti altına alıp, daha konforlu bir ortamda yaşamanız için verdiğimiz hizmetlerin sonrasında da dilediğiniz zaman bize ulaşıp, destek almanızı mümkün kılıyoruz.


E&C Kombi İzmir Olarak Marka ve Model Ayırmaksızın Tüm Markalarda Hizmet Veriyoruz

e&c kombi izmir temizlik, bakım, servis | www.kombiklimaizmir.com

E&C Kombi Klima İzmir tüm marka ve model kombiler için profesyonel kombi servisi hizmetleri sunmaktadır. En çok hizmet verdiğimiz markalar sırasıyla Arçelik, Ariston, Airfel, Baymak, Baykan, Beko, Bosch, Buderus, Demirdöküm, ECA, Immergas, Ferroli, Maktek, Vaillant, Viessmann, Vestel, Vaillant ve daha bir çok markada hizmet vermektedir.


Kombiler daha önce de söylediğimiz gibi hassas cihazlardır. Elektrik, su ve yakıt ile çalışır; bir çok aksamdan oluşmaktadır. Bu açıdan yaklaşıldığında kombi tamiri ihtiyacının ortaya çıkmasına neden olabilecek pek çok faktörden bahsedebiliriz;
+ Gaz problemleri,
+ Vanaların düzgün çalışmıyor olması,
+ Elektrik sisteminden kaynaklı problemler,
+ Borularda biriken kirler,
+ Termostatın işlevini kaybetmesi,
+ Tesisat sıkıntıları,
+ Basıncın doğru ayarlanmaması,
+ Fanlarda arıza meydana gelmesi,
+ Peteklerde hava birikmesi,
+ Ateşlemenin gerçekleşmemesi, vb. problemler kombilerin arızalanmasına sebep olabilir.


Kombilerin yıllık periyotlarda bakımının yapılması, özellikle kış aylarında en büyük yardımcınız olan bu cihazların ömrünü uzatacaktır. Zamansız arızalanmaların önüne geçilmesi, henüz ciddi bir problem yokken aksaklıkların tespit edilmesi ancak bakım işleminin aksatılmaması yoluyla belirlenebilir. Aynı zamanda güvenliğiniz için de kombi servisi hizmeti alarak cihazlarınızın bakımlarının yapılması elzemdir. Bakımı yapılan ve işlevinde problem olmayan kombiler yakıt tasarrufu yapılmasını sağlar ve verimli bir şekilde çalışır.


e&c kombi izmir temizlik, bakım, servis | www.kombiklimaizmir.com

E&C Kombi İzmir Olarak Kombi Servisi Tüm İzmir'de Hizmet Veriyoruz


Kombiler genel olarak hayat konforunuzu arttıran cihazlar olarak düşünülse de, yakıt tüketmeleri, elektrik ve su ile çalışmaları bu cihazlarda oluşan arızaların tehlike arz etmelerine sebep olabilir. Sadece ucuz hizmet almak için herhangi bir servisle çalışmanız, maalesef istenmeyen durumlara yol açabilir.

E&C Kombi İzmir Olarak Kombi Servisi Tüm İzmir'de Hizmet Veriyoruz


Bakım aksatıldığında kombi arızalandığı zaman, müşterilerin talepleri doğrultusunda öncelikle arıza tespiti yapılıp sebebini araştırıyoruz. Arızanın kaynağı bulunduğu an tamiri mümkünse tamir işlemi başlatılır, yapılamayacak bir aksaklık varsa yedek parça temin edilir.

Tüm Kombi ve Petek servis talepleriniz için 0541 577 5333 numaramızı arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz.

e&c izmir kombi petek bakim temizlik kurulum teknik servis | www.kombiklimaizmir.com

Başlıca Kombi Arızaları

>> Kombi Çalışıyor Fakat Isıtmıyor,
>> Kombi Patlamalı Yanıyor,
>> Sıcak Su Açıldığında Petekler Çok Isınıyor,
>> Radyatörlerin Üstü Sıcak Altı Soğuk,
>> Kombi Su Kaçırıyor – Akıtıyor,
>> Kombi Ses Yapıyor,
>> Kombi Sıcak Su Gelmiyor,