İzmir Klima Tamiri Teknik Servis
0541 577 5333

e&c klima izmir temizlik, bakım, servis | www.kombiklimaizmir.com

E&C Kombi Klima İzmir olarak profesyonel kadromuzla klima tamiri konusunda da müşterilerimize hizmet vermekteyiz.


Klima tamiri taleplerinde her türlü marka ve model klimanın bakım ve onarımını yapmaktayız. Zaman içerisinde eskiyen, yıpranan ve aşınan parçaların değişimi, iç ve dış ünitelerin kontrolü, elektrik akımının kontrolü vb. aşamalar uzman kadromuz tarafından yapılır ve klimanın eski performansına kavuşturulması için gerekli onarım prosedürleri gerçekleştirilir.


e&c klima izmir temizlik, bakım, servis | www.kombiklimaizmir.com

Klima servis hizmetlerimizde bir çok markanın ürünü için uzman ekibimiz müşterilerimizin taleplerini yerine getiriyor.
Arçelik, Vestel, Daikin, Mitsubishi, Baymak, ECA, Carrier, Electrolux, DemirDöküm, Bosch, Beko, Sigma, Sharp, Siemens, Toshiba, Hitachi, Indesit, Uğur, Altus, General, Kumtel, Shiro, Finlux, Denli, Delonghi, Panasonic, Vaillant, Alarko, Regal, Rubenis, Sunny, Fuji, Midea, Tronic, Hicon, Zen, Vestel, Samsung, LG
gibi dünyaca ünlü yerli ve yabancı klima markaları ürünlerinin servisini gerçekleştiriyoruz. Klimaların gerek yedek parça temini, gerek bakımları gerekse tamir ve onarımları konusunda uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır.


Klimanın kullanım talimatlarına uyulmaması, zaman içerisinde arızalara yol açabilmektedir. KomKli Klima Servisi olarak klima tamiri hizmeti verirken müşterilerimize servis hizmeti sağlarken, arızanın tespiti ve bu arızanın oluşum nedenleri hakkında detaylı bilgi kullanıcıya iletilmektedir.


e&c klima izmir temizlik, bakım, servis | www.kombiklimaizmir.com

E&C Kombi Klima İzmir olarak tüm klima çeşitleri içinde bakım, onarım ve tamir hizmetleri sunuyoruz. Duvar tipi klimalar, salon tipi klimalar, tavan tipi klimalar ve dış ünitesi olmayan portatif klimaların da tüm ihtiyaçları profesyonel teknisyen ekibimiz tarafından yapılmaktadır.


Duvar tipi klimalar, salon tipi klimalar, tavan tipi klimalar ve dış ünitesi olmayan portatif klimalar için servis taleplerinizi 0541 577 5333 numaramızı arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz.


e&c izmir klima bakım temizlik teknik servis | www.kombiklimaizmir.com

Klima Bakımı Neden Yapılmalı

>> Klima arızalarının önüne geçebilmek için,
>> Enerji tasarrufu sağlamak için,
>> Fatura maliyetlerini azaltmak için,
>> Sağlığınız için,
>> Konfor ve güvenliğiniz için,
>> Temiz hava solumak ve hastalıklardan korunmak için,
>> Klimanın ömrünü uzatmak için,
>> Mevsimleri sorunsuzca geçirebilmek için klima bakımınızı yaptırmalısınız.